• Rok szkolny 2021/2022

Podobny obraz

2021/ 2022

SP PRZECŁAW Z 6 MEDALAMI NA ZAWODACH POWIATOWYCH

21 września na stadionie Stali Mielec rozegrano Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w których startowali uczniowie naszej szkoły.

Wywalczyli oni 6 medali (3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy).

Medale złote zdobyli:

Daniel Łączak  – rzut oszczepem

Krzysztof Kukla  – bieg na dystansie 1000m

Maciej Cisło – pchnięcie kulą

Medale srebrne wywalczyli:

Jan Glica – pchnięcie kulą

Mikołaj Tyksiński  – rzut oszczepem

Medal brązowy:

Kinga Rarus  – bieg na dystansie 100m

Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Jakub Jezuit  – V miejsce (bieg na 1000m) i Wiktor  Kubek  – VII miejsce (bieg na 1000m).

Złoci medaliści będą reprezentować powiat mielecki i naszą szkołę w zawodach wojewódzkich w Rzeszowie.

Opiekunem naszej drużyny był p. Kazimierz Głodzik.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich !

BIEGI PRZEŁAJOWE

12 października  uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Arkadiusza Żoli i p. Kazimierza Głodzika startowali w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych na szczeblu powiatowym.

Drużyna chłopców z rocznika 2011(klasa IV) zajęła III miejsce ( Maksymilian Działowski, Krzysztof Pleban, Michał Piłat, Alan Sołowski, Adrian Kozioł).

Kolejna drużyna z rocznika 2009-2010 ( klasa V-VI) dobiegła do mety na V miejscu ( Adrian Rarus, Eryk Mędygrał, Sebastian Sekuła, Fabian Łączak, Maksymilian Dorociak).

Najstarsi zawodnicy z rocznika 2007-2008 (klasa VII-VIII) ukończyła zawody na III miejscu ( Maksymilian Skop, Jakub Jezuit, Mikołaj Tyksiński, Wiktor Kubek, Krzysztof Kukla).

Ponadto w zawodach startowały zawodniczki naszej szkoły: Jaśmina Michałowska, Emilia Wujko, Milena Wesołowska, Kinga Rarus.

Uczniowie Maksymilian Działowski (III miejsce ) i Krzysztof Kukla (I miejsce) awansowali indywidualnie na zawody rejonowe.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów!!!