Szkoła Podstawowa w Przecławiu.

 

Nawigacja

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Agnieszka Adamik (język angielski) Wychowawca: Vb
 
 
Ewa Augustyn - Leś (wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna) Wychowawca: Ic
 
 
Lucyna Augustyn (język polski) Wychowawca: IVa
 
 
Paulina Chmura (matematyka)
 
 
Agata Dmuchała (edukacja wczesnoszkolna) Wychowawca: IIa
 
 
Elżbieta Dręga (edukacja wczesnoszkolna)
 
 
S. Katarzyna Dulska (religia)
 
 
Kazimierz Głodzik (muzyka, wychowanie fizyczne)
 
 
Grażyna  Gurbiel (matematyka)
 
 
Krystyna Haracz - Jędrzejowska (język angielski) Wychowawca: IVb
 
 
Marta Harla (pedagog szkolny)
 
 
Marcelina Helowicz (zajęcia komputerowe)
 
 
Anna Jaromi (pedagog szkolny)
 
 
Marta Jemioło (przyroda, geografia, wychowanie do życia w rodzinie) Wychowawca: IVc
 
 
Wojciech Kaszub (plastyka)
 
 
Katarzyna Kaźmierska (biologia, chemia)
 
 
Łukasz Kopacz (język niemiecki)
 
 
Beata Krężel ( język polski) Wychowawca: VIIIb
 
 
Lucyna Kubica (zajęcia rewalidacyjne)
 
 
Anna Kulas (edukacja wczesnoszkolna) Wychowawca: IIIb
 
 
Maria Kulpa (edukacja wczesnoszkolna, zajecia rewalidacyjne) Wychowawca: IIIa
 
 
Agnieszka Lelek (logopedia)
 
 
Ewa Libera (edukacja wczesnoszkolna)
 
 
Klaudia Łapa (historia, język angielski) Wychowawca: VIa
 
 
Tadeusz Łapa (matematyka, zajęcia komputerowe) Wychowawca: Vc
 
 
Irena Markulis (matematyka, fizyka) Wychowawca: VIIIa
 
 
Anna Mordasiewicz (chemia)
 
 
Małgorzata Nicpoń (dyrektor, edukacja wczesnoszkolna)
 
 
Magdalena Ozimek (edukacja wczesnoszkolna) Wychowawca: IIb
 
 
Aneta  Pamuła (język polski) Wychowawca: VIIb
 
 
Ks. Łukasz Pietrzak (religia)
 
 
Klaudia Piwnica (edukacja wczesnoszkolna) Wychowawca: Ib
 
 
Maria  Rusin (biblioteka)
 
 
Joanna Skop (edukacja wczesnoszkolna)
 
 
Piotr Sułek (wychowanie fizyczne, zajęcia techniczne, geografia) Wychowawca: VIb
 
 
Bernadeta Turek (edukacja wczesnoszkolna) Wychowawca: Ia
 
 
Ewa Wach (religia, język angielski) Wychowawca: VIIa
 
 
Małgorzata Wąż (język polski)
 
 
Janusz Weryński (wychowanie fizyczne)
 
 
Stanisław Wilczyński (historia, edukacja dla bezpieczeństwa, WOS)
 
 
Beata Wolak (świetlica)
 
 
Arkadiusz Żola (wychowanie fizyczne) Wychowawca: Va