•              W ramach realizacji Projektu „Mistrzowie ekonomii” uczniowie Szkoły Podstawowej w Przecławiu wybrali się na wycieczkę do lokalnego banku. Podczas tej wizyty przedstawiciel banku wyjaśnił uczniom zasady funkcjonowania tej instytucji. Uczniowie dowiedzieli się po co ludzie przychodzą do banku, poznali podstawowe zadania banku i uświadomili sobie korzyści płynące z oszczędzania w nim.

Podczas wizyty w banku uczniowie mieli możliwość testowania różnych urządzeń bankowych, poznali zadania pracowników banku, obejrzeli pomieszczenia bankowe, w których przyjmuje się klientów, wiedzą jak są one wyposażone.

Uczniowie dowiedzieli się także jak zarządza się bankiem i czy jest to trudna praca.

Serdecznie dziękujemy Pani Prezes Banku Spółdzielczego w Przecławiu – Krystynie Skowrońskiej za miłe
      przyjęcie naszych uczniów, ciekawe warsztaty i otrzymane upominki. BARDZO DZIĘKUJEMY!

• Już wkrótce

Strona jest w trakcie tworzenia