• WRZESIEŃ

• Nasza szkoła bierze udział w  programie Laboratoria Przyszłości!!

#LaboratoriaPrzyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

W ramach Programu nasza szkoła otrzymała od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci
           i młodzieży.

Nasza placówka została wyposażona w nowy sprzęt, dzięki któremu możemy organizować ciekawe zajęcia, pobudzając naszych uczniów do kreatywnego myślenia.

W utworzonych pracowniach odbywają się zajęcia z uczniami, które pozwalają uczniom na  poznanie nowych technologii.

W naszych pracowniach odbyły się zajęcia kulinarne, podczas których uczniowie mogli samodzielnie przygotować posiłki, zajęcia techniczne, podczas których uczniowie nabywali umiejętności posługiwania się nowym sprzętem, zajęcia z robotyki, podczas których uczniowie uczyli się programowania za pomocą zestawu BeCREO oraz zajęcia w pracowni dziennikarskiej, gdzie uczniowie tworzą własne  nagrania.

#LaboratoriaPrzyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt, który umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów!

Dowiedz się więcej na www.gov.pl/laboratoria