• ZEBRANIE Z RODZICAMI

Szanowni Państwo serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie z rodzicami w nowym roku szkolnym 2022/2023, które odbędzie się 26 .09.2022 r. o godzinie 16.00

PLAN WYWAIDÓWKI

1) Spotkanie na sali gimnastycznej

2) Spotkanie z wychowawcami w klasach

3) Spotkanie dyrekcji szkoły z Radą Rodziców w sali 16.

• Rodzinny konkurs plstyczny "Ty też możesz uratować świat!"

• 13 czerwca w Szkole Podstawowej im. Walerii Szalay-Groele w Przecławiu odbyło się podsumowanie Rodzinnego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Ty też możesz uratować świat!” Konkurs zorganizowano w ramach projektu pod hasłem „Ty też możesz uratować Świat!” .

W konkursie wzięli udział uczniowie klas I i II oraz ich rodzice. Powstały wspaniałe prace plastyczne przedstawiające - jak rodzinnie można wpłynąć na ochronę najbliższego środowiska przed zmianami klimatycznymi.

Uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami ufundowanymi ze środków Fundacji Orlen.

Zapraszamy do fotorelacji z wystawy prac plastycznych!!!

• TURNIEJ SPORTOWO-EKOLOGICZNY "EKOSPRINTER"

• 21 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Walerii Szalay-Groele
          w Przecławiu odbył się Turniej Sportowo-Ekologiczny „Ekosprinter”. Turniej zorganizowano w ramach projektu pod hasłem „Ty też możesz uratować Świat!” Stowarzyszenie  Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Przecławiu realizuje ww. projekt ze środków Fundacji ORLEN w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi”.

W Turnieju wzięli udział uczniowie klas I i II oraz ich rodzice. Wszyscy doskonale się bawili!!!

Elementami Turnieju były konkurencje sportowo-ekologiczne, min. dotyczące prawidłowej segregacji odpadów i zmian klimatycznych na ziemi wywołanych niewłaściwą segregacją odpadów.

Zapraszamy do fotorelacji!

• Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023

• REKRUTACJA !!!!

Szkoły Podstawowej im. Walerii Szalay-Groele w Przecławiu

informuje, że rekrutacja dzieci do klas pierwszych

Szkoły Podstawowej im. Walerii Szalay-Groele w Przecławiu

na rok szkolny 2022/2023 odbędzie się w dniach

od 21.02.2022r. do 11.03.2022r.
          Wnioski można pobrać w sekretariacie szkoły.

Uzupełnione wnioski proszę dostarczyć do sekretariatu szkoły

w godzinach od 8.00 – 15.00.