•                 27 września odbyły się pierwsze warsztaty edukacyjne w ramach Projektu „Mistrzowie ekonomii”. Projekt realizowany jest w klasach I-III, a jego głównym celem jest kształtowanie kompetencji ekonomicznych uczniów pierwszego etapu edukacyjnego.

Podczas warsztatów uczniowie poznali walutę obowiązującą w Polsce oraz w innych krajach.  Poznali znaczenie pieniądza  i jaką rolę odgrywa on  w życiu człowieka. Dzięki warsztatom uczniowie potrafią odróżniać fałszywe banknoty od prawdziwych, wiedzą gdzie i jak można dokonać wymiany walut, rozumieją jaki związek zachodzi pomiędzy pracą,
        a zarabianiem pieniędzy.

Podczas zajęć wykorzystane zostały ciekawe metody i formy pracy. Wszyscy doskonale się, nie tylko uczyli, ale również bawili.

• Już wkrótce

Strona jest w trakcie tworzenia