22 października w Szkole Podstawowej w Przecławiu rozstrzygnięto konkurs plastyczny, zrealizowany w ramach Projektu „Mistrzowie ekonomii”. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej na jeden z trzech tematów:

Uczniowie klas I wykonywali pracę plastyczną pod hasłem – „Mój pomysł na banknot”, uczniowie klas II – „Sposób na zarabianie pieniędzy”, a uczniowie klas III wykonali prace plastyczne pod hasłem „Moje prawa konsumenckie”.

Powołana, przez Dyrektora Szkoły, Komisja Konkursowa wyłoniła najlepsze prace w każdej kategorii wiekowej.

W kasach pierwszych nagrodzono:

I miejsce – Patryk Pleban, Jagna Michałowska

II miejsce – Kamila Knet, Jakub Siwy

III miejsce – Anna Tworek, Emilia Dub

Wyróżniono: Agnieszkę Olejarz, Marysię Podrazę, Darię Sędłak, Jakuba Klaczę, Łucję Piłat.

W kasach drugich nagrodzono:

I miejsce – Hanna Skrzypek, Patryk Kozub

II miejsce – Dominika Górnisiewicz, Michał Rusin

III miejsce – Anna Marszałek, Natalia Lisak

Wyróżniono:    Maję Machała, Magdalenę Harlę, Patrycję Ortyl, Aleksandrę Myjak, Marię Mrozik

W kasach trzecich nagrodzono:

I miejsce – Eliza Pałka, Martyna Charchut

II miejsce – Milena Stelmaszczyk, Aleksandra Dziekan

III miejsce – Maciej Markulis, Martyna Borowiec

Wyróżniono: Antoniego Sędłaka, Kacpra Jurka, Mateusza Muniaka, Franciszka Skrzypka, Patryka Pogodę

Wszyscy uczniowie otrzymali upominki za udział w konkursie plastycznym!!!!!!

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do fotorelacji  z wystawy!!!!!

• Już wkrótce

Strona jest w trakcie tworzenia