•                     W ramach Projektu „Mistrzowie ekonomii” w Szkole Podstawowej w Przecławiu odbyły się kolejne warsztaty edukacyjne. Tym razem dotyczyły one planowania budżetów domowych, sposobów na oszczędzanie pieniędzy oraz kształtowania postawy przedsiębiorczej u uczniów. W trakcie warsztatów uczniowie uczyli się jak planować domowe wydatki, jak planować zakupy, gdzie można bezpiecznie inwestować pieniądze. Uczestnicy warsztatów wskazywali na swoje mocne i słabe strony oraz określali jakimi cechami charakteryzuje się osoba przedsiębiorcza.

W trakcie warsztatów wykorzystano ciekawe pomoce dydaktyczne oraz filmy edukacyjne przygotowane przez www.nbportal, pt. „Przedsiębiorczość” i „Oszczędzanie i inwestowanie”.

• Już wkrótce

Strona jest w trakcie tworzenia